logo

Kasárenská 2045, Trenčín, 911 05 Tel: +421 905 152 693

Autoservis

Zverte svoje auto k profesionálom a rozdieľ spoznáte ľahko.

Viac

Pneuservis

V našej ponuke nájdete kompletné pneuservisné služby.

Viac

Výmena oleja

Vieme, ktorý olej je správny pre Vaše auto, postupujeme podľa údajov výrobcu vozidla.

Viac

V čom sme

špecifickí ?


ate

Sme členom celosvetovej siete spoločnosti CONTINENTAL TEVES AG&Co profesionálne vyškolených špecialistov na servis brzdových systémov.
Vďaka tomu sme schopní garantovať vysokú kvalitu práce a používanie kvalitných náhradných dielov totožných s dielmi, kt. boli na novom vozidle.


as
Sme zároveň členom európskej siete profesionálnych nezávislých servisov. Táto sieť združuje servisy s komplexnými službami a podmieňuje členstvo v nej prísnymi pravidlami.

Zároveň na stránke http://sk.autoservice.com/
nájdete aktuálne informácie, produkty a akcie.
Na základe dokladu o oprave v našom servise môžete vyhrať zaujímavé ceny...

Naše špeciality:


t
Diagnostika a servis smímačov tlaku v pneumatikách
Od 1. novembra 2014 musia byť podľa smernice EÚ systémom pre kontrolu tlaku v pneumatikách vybavené všetky nové vozidlá priamo od výrobcu. My sa postaráme o to aby bolo všetko s týmto systémom v poriadku.
t
Čistenie filtrov pevných častíc (DPF)
Pravidelným čistením filtrov pevných častíc v kombinácii s následným preplachom sa môže zabrániť drahým opravám. Čistenie sa prevádza pomocou DPF pištole s tlakovou nádobkou a špeciálnou sondou.
p
Pieskovanie hrdzavých dielov
V našom pieskovacom boxe sa postaráme o kompletné vyčistenie (opieskovanie) brzdových strmeňov a kotúčov. Silným prúdom špeciálneho piesku za použitia pištole hrdza odpadáva a diel je po pužití tejto metódy ako nový.
g
Nastavenie geometrie nápravy
Geometriu nápravy nastavujeme modernou 3D geometriou od výrobcu HOFMANN, kt. spĺňa normy výrobcov automobilov a je odporúčaná aj do autorizovaných servisov.